Przedsiębiorstwo Systemów Wentylacyjnych Uni-Pro

Firma UNI-PRO działa na rynku od 1996 roku, będąc partnerem wielu dużych i małych firm z różnych branż. Główna Siedziba oraz hala produkcyjna znajduje się w Radomiu, położonym około 100km na południe od Warszawy. Służymy fachowym doradztwem w dziedzinie doboru wentylatorów oraz techniki odpylania i wentylacji, popartym praktyką i wieloletnim doświadczeniem.

Firma UNI-PRO oferuje usługi oraz realizację zamówień według konkretnych potrzeb odbiorcy lub dostarczonej dokumentacji. Nasza specjalność to przemysłowe wentylatory promieniowe o niskim, średnim i wysokim ciśnieniu roboczym oraz wentylatory o dużych wydajnościach.

Wymagania stawiane wentylatorom UNI-PRO:

  • maksymalna wydajność przy minimalnej średnicy wirnika
  • maksymalne ciśnienie przy minimalnej wielkości obudowy
  • możliwość dopasowania w różnych zabudowach
  • ograniczony do minimum poziom hałasu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową. Wysoka jakość i niskie ceny mile Państwa zaskoczą.

W firmie Naszej zrealizowano projekt „Modernizacja procesu produkcji wentylatorów w oparciu o technologię cięcia plazmą wąskostrumieniową” (nr rejestracyjny RPO/00024/08/1.5, nr kancelaryjny 3028/08) w ramach Priorytetu I Tworzenie warunków dla rozwoju potencjału innowacyjnego i przedsiębiorczości na Mazowszu Działania 1.5 Rozwój przedsiębiorczości.

„Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013”.

W ramach tego projektu zakupiono wypalarkę plazmową STIG1500+ oraz wyważarkę CMT 300H2W.

Możesz na nas liczyć w zakresie produkcji wentylatorów przemysłowych, obejmujących wiele typów i odmian wentylatorów stosowanych w różnych gałęziach przemysłu. Oferujemy wentylatory specjalistyczne, przemysłowe typu transportowego, wentylatory wysokociśnieniowe, specjalne modułowe do pracy w podwyższonych temperaturach. W zależności od wymagań zamawiającego produkujemy także urządzenia przeznaczone do tłoczenia powietrza gorącego o temperaturze do 300°. Dla stref zagrożenia wybuchem dostarczamy wentylatory przeciwwybuchowe. Firma UNI-PRO wytwarza również wentylatory przemysłowe do zabudowy w urządzeniach takich jak piece, filtry końcowe, kabiny malarskie itp.

Prawo autorskie ©2001 UNI-PRO Grzegorz Bokotko
UNI-PRO Wentylatory Przemysłowe
ul. Potkanowska 48, 26-600 Radom
tel.: +48 366 61 11
kom.: 602 404 505
E-mail: wentylatory@uni-pro.com.pl