Wykonawca ogrodzeń

Firma UNI-PRO to również wykonawca ogrodzeń, który produkuje nowoczesne ogrodzenia, skupiając się na indywidualnym podejściu do klienta. Każde ogrodzenie jest wykonywane zgodnie ze wzorem lub pomysłem jaki zaproponuje klient. Dzięki tak spersonalizowanym usługom udaje nam się produkować najładniejsze ogrodzenia domów, jakich nie spotkacie nigdzie indziej na świecie. Jeśli marzy Wam się unikalny wzór na przęsła ogrodzeniowe, to my pomożemy go stworzyć!

Jak stworzyć najładniejsze ogrodzenia domów? – wykonawca ogrodzeń UNI-PRO

My stawiamy na unikalność i prywatność. Każdy z nas, kto buduje swój własny dom lub remontuje obecny poświęca mu bardzo dużo czasu i uwagi, żeby był jak najbardziej zbliżony do ideału. Jednak nieważne jak piękny dom by nie był, pierwszym elementem na jaki zwracamy uwagę jest ogrodzenie! Jak spacerujemy po osiedlach domków jednorodzinnych zawsze zwracamy uwagę na ciekawe ogrodzenia posesji, a w szczególności takie przez które nie widać co do końca znajduje się na terenie posiadłości. W obecnych czasach każdy bardzo ceni sobie prywatność. W związku z powyższym firma UNI-PRO jako wykonawca ogrodzeń wychodzi z propozycją zapewnienia każdemu klientowi indywidualnego projektu na ich wymarzone ogrodzenie.

Jak działa producent paneli ogrodzeniowych? – wykonawca ogrodzeń UNI-PRO

Firma UNI-PRO produkuje przęsła ogrodzeniowe metalowe na podstawie stworzonego razem z klientem rysunku. Swoboda twórcza jest bardzo duża, ponieważ jesteśmy w stanie zapewnić dokładność nawet do 1 milimetra! Każdy wzór jest wycinany z blachy o grubości 1.5mm lub grubszej za pomocą wypalarki plazmowej STIG1500+. Możemy wyciąć drzewa, postacie, symbole lub nawet przedstawić krótką historię obrazkową poprzez stworzenie każdego przęsła na podstawie innego rysunku. Jednakże, oprócz wycinania z blachy wzoru jest również możliwość zaginania jej na brzegach, dzięki czemu nie jest ona ostra tylko bardzo smukła i gładka. Po zagięciu blachy na dowolną długość, zaginamy ją jeszcze raz by na koniec móc przymocować drugą, by z dwóch stron przęsło prezentowało się tak jak chcemy. Można dzięki temu uzyskać świetny efekt, który najlepiej pokazuje jedna z naszych realizacji.

Brama ogrodzeniowa oraz furtka ogrodzeniowa

Wykonujemy nie tylko przęsła ogrodzeniowe, ale również bramy oraz furtki. Obowiązuje tutaj takie samo indywidualne podejscie projektowe. Poniżej można zobaczyć bramę oraz furtkę ze wzorem drzew, jedna z naszych realizacji już po zamontowaniu.

Malowanie i ochrona na przęsła ogrodzeniowe metalowe

Każde przęsło ogrodzeniowe metalowe po wykonaniu ocynkowujemy, a następnie malujemy proszkowo na kolor wybrany przez klienta.

Jak wygląda stworzenie projektu u wykonawcy ogrodzeń UNI-PRO?

Przeprowadzamy rozmowę telefoniczną z klientem w formie wywiadu, a następnie prosimy o narysowanie szkicu. Szkic lub szkice na przęsła ogrodzeniowe mogą być narysowane w dowolnym programie graficznym, a my za Was przeniesiemy je na rzeczywisty projekt do wycięcia. Następnie konsultujemy z klientem czy rzeczywisty projekt wymaga dodatkowych poprawek wizualnych, powtarzając proces aż uzyskamy gotowy projekt. Istnieje możliwość przyjechania na teren firmy UNI-PRO, by zobaczyć jak wyglądać będzie przęsło w rzeczywistości zanim wykonamy całe ogrodzenie.

Wykonawca ogrodzeń UNI-PRO zaprasza do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na Wasze pytania.

Prawo autorskie ©2001 UNI-PRO Grzegorz Bokotko
UNI-PRO Wentylatory Przemysłowe
ul. Potkanowska 48, 26-600 Radom
tel. 48-366-61-11, 602-404-505
E-mail: wentylatory@uni-pro.com.pl